Gezelligheid tijdens vierdaagse Fuut. Beeld:Nikki van Loo-Horsell
Gezelligheid tijdens vierdaagse Fuut. Beeld:Nikki van Loo-Horsell

Baantjes zwemmen voor welverdiende medaille

Algemeen Agenda Sport

REEUWIJK-BRUG - Van maandag 26 tot en met vrijdag 30 juni kan jong en oud weer meedoen aan de Zwem4daagse in De Fuut. Dé beloning is natuurlijk de Zwem4daagse medaille. 

Om aan de Zwem4daagse mee te kunnen doen is het hebben van een zwemdiploma een vereiste. Voor iedere leeftijd zijn er verschillende zwemafstanden. Meedoen is goed voor de conditie en u ondersteunt zwembad De Fuut. Verkoop van de Zwem4daagse kaarten start op zaterdag en eindigt op dinsdag 27 juni. 

U kunt een kaartje kopen bij de kassa van De Fuut. Er kan tot en met dinsdag worden gestart. Als u niet gaat zwemmen, kunt u ook banen tellen aan het bad. Dat is altijd een erg gezellige activiteit met de zwemmers en de andere banentellers.

Kijk voor meer informatie op de Facebookpagina van @zwembaddefuut.