
10 jaar Vrienden van De Reehorst!
REEUWIJK-BRUG - Midden in de mooie gemeente Reeuwijk staat De Reehorst, met 60 verpleeghuisplaatsen en ruim 150 aanleunwoningen. De bewoners van deze locatie aan het Treebord en de Kaarde genieten van de onderlinge gezelligheid en de goede zorg, die zij hier mogen ontvangen. De Reehorst aan het Treebord is een begrip voor vele Reeuwijkers, het gebouw Reehaven staat er immers al vanaf 1980!
Om het wonen, welzijn en werken in De Reehorst nóg een beetje fijner te maken, is 10 jaar geleden de stichting Vrienden van De Reehorst opgericht. Door activiteiten te ondersteunen of te financieren, leuke attenties te verzinnen, of muziek in De Spil mede mogelijk te maken is het bestaan van deze stichting een succes gebleken. Het voer voor de geitjes in de weide aan de Dunantlaan wordt door de Vrienden betaald en zo zijn er nog veel meer goede doelen die in of rond deze organisatie binnen Zorgpartners MH worden ondersteund. De benodigde financiën hiervoor komen van vaste donateurs of van giften, die van familie of collega-stichtingen worden ontvangen. Helaas moet ook worden geconstateerd, dat het aantal vaste donateurs ieder jaar om verschillende redenen vermindert, waardoor er zorg ontstaat over het voortbestaan van deze stichting.
Tóch wil het bestuur van deze stichting heel graag het 10-jarig bestaan met de bewoners, medewerkers en vrijwilligers van De Reehorst op gepaste wijze vieren! Gehoopt wordt dan ook op wat (financiële) ondersteuning door de lokale middenstand, maar uiteraard is iedere donatie bijzonder welkom! Het bankrekeningnummer van de stichting Vrienden van De Reehorst is : NL75 RABO 0154 0691 40.
Voor meer inlichtingen zijn folders beschikbaar bij de receptie van verpleeghuis De Reehorst of u kunt mailen naar vriendenvandereehorst@gmail.com.