Bruisend Reeuwijk 2024.
Bruisend Reeuwijk 2024. Foto: Bakkerpictures

Bedankt Reeuwijk, voor de mooie jaren!

Algemeen

REEUWIJK-BRUG - Vrijdagavond begon het feest vroeg met optredens van Hugo Beijeman, de Alpenzusjes, Wesly Bronkhorst, Mooi Wark en Barry Fest. Rond 22.00 uur bereikten de bezoekersaantallen hun piek, waardoor het terrein vol stond en de organisatie genoodzaakt was om mondjesmaat nog mensen toe te laten.

Zaterdag stond in het teken van zon, plezier en muziek. De dag startte om 10.00 uur met springkussens en activiteiten georganiseerd door diverse (sport)verenigingen en de Reeuwijkse brandweer. Vanaf 13.00 uur vermaakte DJ Jor-D het publiek met een kinderdisco en een gezellige sfeer bij het kleine podium, gevolgd door een spetterend optreden van de band BONK!.

De avond bracht een enorme toestroom van bezoekers, waardoor het terrein tegen 21.00 uur opnieuw vol was en de deuren moest sluiten. Robert van Hemert, Boomerang en Tino Martin zorgden voor een fantastische sfeer met hun optredens, terwijl Helemaal Top de eer had om het evenement af te sluiten. Deze heren stonden 7 jaar geleden aan de start van het eerste evenement van Volksvermaak Reeuwijk en mochten nu de laatste editie afsluiten.

De eindshow, met spectaculaire beelden van Reeuwijk op de schermen en een indrukwekkende vuurwerkshow, zorgde bij velen voor kippenvel en hier en daar een traantje.

De organisatie kijkt terug op een zonovergoten weekend vol geweldige optredens en een waardige afsluiting van Bruisend Reeuwijk. “Bedankt Reeuwijk, voor al die prachtige jaren!”

Studio Forza had weer een mooie show neergezet.
De Alpenzusjes zetten de boel op stelten.
Mooi Wark was uit het hoge noorden afgereisd naar Reeuwijk.