
Reeuwijk op zijn kop tijdens Foute Kerstfeest - Glitter Editie
REEUWIJK - Afgelopen zaterdagavond was buurtcentrum Cheers! in Reeuwijk dé plek waar glitter, kersttruien en gezelligheid samenkwamen. Met een uitverkochte zaal bewees dit jaarlijkse feest wederom dat het dé perfecte manier is om de feestdagen in te luiden en het jaar af te sluiten in eigen dorp.
De zaal was tot in de puntjes versierd in kerstsfeer, met glitters, een grote spiegelbol, lichtjes en kerstbomen, waardoor iedereen meteen in een feestelijke stemming kwam. Veel bezoekers hadden hun foute kersttrui of glitterout- fit aangetrokken, wat het feest een unieke charme gaf en de bezoekers tot één grote feestfamilie maakt.
Deze avond werden de gasten drie keer getrakteerd op een knallend optreden van FANTIX, de gezelligste coverband van Nederland. Met hits van toen en nu, een flinke dosis energie en een sprankelende show wisten zij het publiek meteen op de dansvloer te krijgen. "Dit is waarom we dit doen," zei de zanger van de band. "Vaak spelen we op grote festivals of tentfeesten, maar zo'n enthousiaste zaal, helemaal in kerstsfeer, is echt fantastisch!"
Buiten de optredens van FANTIX nam DJ Alex Camaro het over en veranderde Cheers! in een waar glitterparadijs. Met foute kersthits, de klassiekers en vele dansbare versies hield hij de sfeer tot in de late uurtjes feestelijk en energiek. Een bezoeker vatte het mooi samen: "Je hoeft niet ver van huis te gaan voor een topavond. Dit is genieten in ons eigen dorp!"