Vlakto Lazic snelt langs zijn tegenstander
Vlakto Lazic snelt langs zijn tegenstander Foto: Don van der Meer

Gedecimeerd Rohda’76 blijft steken op een gelijkspel

voetbal 

BODEGRAVEN - Op bezoek bij Siveo’60 kwam Rohda’76 niet verder dan een bloedeloze 0-0. Uiteindelijk eindigden de blauwhemden door tal van uitvallers de wedstrijd met een gedecimeerde hoofdmacht.

Na de 7-0 overwinning op WDS waren de verwachtingen voor de uitwedstrijd in Zegveld hooggespannen. Maar in aanloop naar het streektreffen veranderde het perspectief. Trainer-coach Marco Lange kon door blessures bij de aftrap niet beschikken over aanvoerder Steven Holthuijsen, Mitchell van Waveren, Bram Plomp en Wessel Sterk. Daarnaast zijn Guus Plomp en Lars van der Lugt langdurig uitgeschakeld.


Meer blessureleed

Bij dat blessureleed bleef het niet. Al vrij snel na het beginsignaal moest Justin Stigter met een kwetsuur naar de kant en ook Siedrik Berends haalde het einde niet. En dat is allemaal net iets teveel van het goede om een tegenstander als Siveo’60 de wil op te leggen.


Aan de andere kant bleek Siveo'60 niet bij machte een slaatje te slaan uit het blessureleed aan Bodegraafse zijde. Logischerwijze prijkte na 90 minuten de brilstand op het scorebord. 


Beide ploegen kregen ieder welgeteld één kans. Voor Rohda'76 dook Thijs Visser vlak voor tijd in kansrijke positie op voor het doel, maar de invaller kwam niet tot een beslissende uithaal.