
Team Emmaüs wint Boreftse Dorpskwis
AlgemeenBODEGRAVEN – Team Emmaüs heeft zaterdag 9 mei de Boreftse Dorpskwis gewonnen. De uitslagavond, georganiseerd door KPJ Bodegraven, trok veel deelnemers van de 49 teams die aan de quiz meededen.
Tijdens de avond werden de prijzen uitgereikt. De derde plaats ging dit jaar naar team VSTS met de bijnaam ‘Tropische Wijn’. Dit team won de afgelopen drie edities, maar moest ditmaal genoegen nemen met een plek op het podium. De tweede plaats was voor de Ichthuskerk. De winnaar van de avond werd team Emmaüs, dat de eerste prijs in ontvangst nam. Naast de hoofdprijzen waren er ook ludieke en creatieve prijzen te verdelen. Zo werden onder meer onderscheidingen uitgereikt voor het beste Bassie en Adriaan-filmpje, de mooiste Lien en de beste bruidsreportage. Deze prijzen waren mogelijk door de steun van lokale sponsors.
Goed doel
Net als bij voorgaande edities werd de opbrengst van de Boreftse Dorpskwis gedoneerd aan een goed doel. Dit jaar gaat een bedrag van 1.014 euro naar Stichting Help Elkaar Bodegraven en omstreken. De stichting gebruikt het geld later dit jaar om kerstpakketten te maken voor gezinnen die een extra steuntje in de rug kunnen gebruiken.
Na de prijsuitreiking werd de avond afgesloten met een feest, waarbij werd nagepraat over de opdrachten en vragen uit de Dorpskwis.