Zandhonger. Beeld: Moon Maris
Zandhonger. Beeld: Moon Maris

Evertshuis bomvol leuke activiteiten voorjaarsvakantie

Algemeen Agenda Cultuur Evertshuis

BODEGRAVEN-REEUWIJK - Kinderen kunnen op woensdag 1 maart in de voorjaarsvakantie gezellig met hun (o)pa, (o)ma, tante, oom, buurvrouw of oppas naar het Evertshuis. Er zijn twee mooie jeugdtheatervoorstellingen, leuke gratis activiteiten in de foyer, kinderboekenschrijfster Tosca Menten komt haar boek ‘De Wraak van Lorre’ signeren en er is nog veel meer!

Programma

11.00 – 11.45 uur ‘Zandhonger’ (3+) door Firma Kluit  (7,50 euro)

12.00 – 14.30 uur schminken & diverse activiteiten in de foyer (gratis)

13.30 – 14.25 uur Tosca Menten komt signeren (gratis)

14.30 – 15.15 uur ‘De Wraak van Lorre’ (6+) door Epos Ensemble (11,50 euro)

Zandhonger (3+)

Zandhonger is een poëtische voorstelling voor iedereen die weleens wil wegvaren in zijn eigen fantasie. Kom ‘varen tussen wolk en golf naar de horizon. Lekker pierewaaien, donderstralen en versuffen. Daar op de zilte zoute zee pingeldwarrels en zeekletsers zien’. Geschikt voor peuters vanaf 3 jaar.

De wraak van Lorre (6+)

In deze voorstelling duizelt het je van de papegaaien, operamuziek en wervelende klanken van vijf verschillende blaasinstrumenten: fluit, hobo, fagot, hoorn en klarinet. Dit spannende, knotsgekke verhaal wordt door verteller Benjamin Murck tot leven gewekt. Tosca Menten schreef het boek waar het verhaal op gebaseerd is en het ensemble maakt er een eigenzinnige versie van vol theatrale en interactieve elementen. Meezingen mag, hoeft niet.

Kijk op www.evertshuis.nl voor meer informatie en kaarten. 

Afbeelding

Advertentie

Categorieën