De leden van de jeugdvereniging van de Ichthuskerk. Beeld: Ichthuskerk
De leden van de jeugdvereniging van de Ichthuskerk. Beeld: Ichthuskerk

Jongeren in actie voor kansarme kinderen

Algemeen Agenda Human Interest


REEUWIJK-BRUG - Als mensen de naam van Costa Rica horen, dan denken zij vaak aan een vakantieparadijs.  Maar wie beter kijkt, ziet meer dan alleen de prachtige natuur en de heerlijke stranden.

Costa Rica telt ook duizenden kansarme kinderen. Armoede, drugsverslaving en geweld houden hen in een ijzeren greep. De kerk in Costa Rica ziet deze mensen en verbreekt die greep door mensen te voeden, kinderen op te vangen, medische zorg te verlenen en het geloof te delen.

De Jeugdvereniging ’t Anker van de Hervormde Gemeente houdt ieder jaar een actie voor een goed doel. Dit jaar gaan zij zich inzetten voor kansarme kinderen in Costa Rica.

De jongeren gaan potgrond en tuinaarde verkopen. Beide zakken zijn 40 liter. De prijs voor een zak potgrond bedraagt 4,50 euro. De prijs voor een zak tuinaarde bedraagt 3,50 euro. Bestelt u meer dan vijf zakken, dan wordt de prijs van een zak potgrond 4 euro en de prijs van een zak tuinaarde 3 euro. 

Wilt u deze kinderen helpen dan kunt u vóór 24 maart uw bestelling plaatsen op de website: bit.ly/potgrond2023. Via deze link kunt u de hoeveelheid en de gewenste locatie van bezorging invullen. Bezorging is op 31 maart in Reeuwijk, Sluipwijk, Boskoop en Gouda.

Advertentie

Categorieën