Het bestemmingsplan Oudeweg 25 mag als hamerstuk naar de gemeenteraad
Het bestemmingsplan Oudeweg 25 mag als hamerstuk naar de gemeenteraad Foto: Kijk op BR

Meer tijd nodig voor bestemmingsplan Plassengebied

Algemeen

REEUWIJK - In de algemene commissie stonden op dinsdag 16 juni drie onderwerpen op het programma. Op alledrie de onderwerpen hebben de week ervoor insprekers hun visie gegeven. Er was commissiebreed veel waardering voor de heldere inspraken. 

Oudeweg 25

Allereerst werd gesproken over het bestemmingsplan Oudeweg 25, Reeuwijk. De partijen waren het met elkaar eens: het is een mooi plan dat leidt tot minder bebouwingsmogelijkheden en goede invulling van de natuurwaardes. Het voorstel gaat als een hamerstuk naar de raadsvergadering. 

Bestemmingsplan Plassengebied

Voorafgaand aan de bespreking over de Tweede Herziening bestemmingsplan Plassengebied stelde wethouder Van den Heuvel voor om het plan aan te houden en het college de kans te geven om met een beter plan te komen. Na het geven van diverse suggesties ter verbetering van het plan, gingen de commissieleden akkoord met het terugnemen van het plan. 

Het derde onderwerp betrof de woningbouw op de achterlaatlocatie van Aldi in Reeuwijk-Dorp.

Advertentie

Categorieën