Milan en Julia knutselen een insectenhotel.
Milan en Julia knutselen een insectenhotel. Foto: Kijk op BR

Knutselen op verjaardag Multi-Tuin en Landschap

Bedrijfsbericht

DRIEBRUGGEN - De 25e verjaardag van Multi-Tuin en Landschap werd op zaterdag 4 juli gevierd met een Open Dag op het terrein van het bedrijf aan het Laageind. Relaties en dorpsgenoten werden zeer gastvrij onthaald. Op het terrein was ruim gelegenheid om te eten, drinken of een lekker ijsje te halen.

Veel bezoekers grepen de kans om rond te kijken bij Multi-Tuin en Landschap, dat in januari dit jaar de Ondernemersprijs Midden-Holland won. Een rondje over het terrein en het bekijken van de presentaties in de bedrijfsgebouwen gaf een goed beeld van redenen waarom dit bedrijf de terechte winnaar van die prijs is.

Terwijl volwassenen bijpraatten en machines bewonderden, speelde de jeugd met zand of knutselde een insectenhotel in elkaar. Ook Milan en Julia bouwden hun eigen insectenhotel. Julia hoopt dat er vooral lieveheersbeestjes in komen wonen.

Milan en Julie knutselen een insectenhotel
Milan en Julie knutselen een insectenhotel (Foto: Kijk op BR)

Advertentie

Categorieën