De vlaggetjes werden met verve door de kinderen gestoken.
De vlaggetjes werden met verve door de kinderen gestoken. Foto: Roan van der Star

Zonovergoten feestgedruis op Sluipwijkse Margriet

Algemeen

REEUWIJK - Het Zomerfeest van stichting Sluipwijkse Margriet vond vrijdag 10 en zaterdag 11 juli plaats aan de Platteweg 42a in Reeuwijk. Het weekend stond vol activiteiten voor kinderen, gezinnen en feestvierders.

Vrijdagavond opende de zeskamp het programma, gevolgd door DJ Yorick en optreden van De Sfeermakers. Het krachtspektakel werd die avond gewonnen door De Pony’s.

The Vikings wonnen het krachtspektakel bij de kinderen
The Vikings wonnen het krachtspektakel bij de kinderen (Foto: Sluipwijkse Margriet)
Vlaggetje steken op de Sluipwijkse Margriet.
Vlaggetje steken op de Sluipwijkse Margriet. (Foto: Roan van der Star)
<p>De winnaars van het vlaggetje steken: Julia Koster, Jesse van Delft, Thio Verwaal, Fleur Brinks, Lieve van Delft en Hugo van Gennep.</p>
De winnaars van het vlaggetje steken: Julia Koster, Jesse van Delft, Thio Verwaal, Fleur Brinks, Lieve van Delft en Hugo van Gennep. (Foto: Sluipwijkse Margriet)
Vlaggetje steken op de Sluipwijkse Margriet. (Foto: Roan van der Star)

Zaterdagmiddag was er een uitgebreid kinderprogramma met mini-zeskamp, schminken, vlaggetjes steken en ballonclown Pepe. Bij het vlaggetjes steken won Julia Koster, gevolgd door Jesse van Delft en Thio Verwaal. Het jongerenteam The Vikings wist de beker in de wacht te slepen bij het krachtspektakel voor kinderen.

‘s Avonds sloten DJ Harry en Barry Fest het weekend daverend af!

Advertentie

Categorieën